Správné stravování

Zhubnout zdravě a váhu si pak udržet není nic, co by člověk zvládnul sám.

Mamka před. 66 let
Mamka před. 66 let

Několik malých změn v průběhu dne, může zásadně změnit celkovou kvalitu vašeho stravování

Ráno vylezete z postele a bez pořádné dávky kávy nezačnete fungovat, v poledne tišíte hlad sladkými dobrotami a nápoji, abyste přežili den... Je to tak i u vás? Život nebyl nikdy v historii tak hektický, jsme generace, která chce stihnout úplně všechno - práci, rodinu, vztahy i společenský život... Kdo by se divil, že nás to vyčerpává! Pořádně se vyspat není jediné řešení, pokud se chcete cítit dobře - obrovský vliv na výkonnost má i to, co jíme. Správný výběr jídla může mít velký dopad na energetický příjem během dne, jenže starost o naše tělesné schránky je často až na posledním místě v každodenním kolotoči. A jak to tedy zvládnout, když je vše tak nepřehledné?

Jedna cesta je mít dokonalý Timemanagement a přirozený výběr kvalitní stravy. Ta druhá je se na to vykašlat, protože znalosti, k tomu potřebné, prostě nemáte. Ráda bych vám zde napsala možnosti sestavení jídelníčku, výběru potravin atd. Jenže tím vám naložím jen další informace, které beztak nebudete umět vyrovnat do hodnot určených přímo pro vaše pohlaví, věk, váhu, zdravotní stav a spousty dalších faktorů. Pokud to myslíte se změnou ve svém životě vážně, přejděte na stránku Odborník pro vás.


Pevné rozhodnutí a skutečná motivace je jeden z nejdůležitějších kroků na počátku cesty za svou vysněnou postavou a kvalitním zdravým životním stylem. Jste li pevně rozhodnuti, jste na začátku té správné cesty. Podívejte se třeba na moji mamku, nebudu více psát, fotky mluví za vše.

Nikdy není pozdě začít žít správně a zdravě. Vyzkoušejte si 3 zdravé snídaně zdarma, stačí vyplnit dotazník.

Mamka po. 76 let
Mamka po. 76 let