Skutečné příběhy

Skutečné příběhy.

Když uděláte první krok a zavoláte mi.


Denisa (-20 Kg)

Všechno to začalo když jsme se začali snažit o mimčo a já přestala kouřit... Začala jsem víc jíst a i když zdravěji, tak váha šla nahoru.. Po roce snažení mimčo nikde a já byla v depresi.. To už jsem měla 14 kg nahoře a jedla jsem pořád... Po roce a něco se konečně zadařilo a já své přežírání přisuzovala těhotenství a dalších 20 kg nahoře.. a tak se stalo, že jsem šla rodit s 95ti kily .. po porodu jsem byla v depresi, nenáviděla své tělo a malý to ze mě cítil a stále jen plakal.. Tři měsíce jsme brečeli oba.. Já se styděla svléknout před chlapem a to byla ta chvíle, kdy jsem si řekla dost!! Místo litování jsem chtěla aby byl můj syn na mě hrdý.. a ozvala se Hance( jelikož už jednou jsem s ní spolupracovala a věděla jsem, že mi to pomohlo tenkrát už dát 10kg dolu) Takže jsme spolu začali a to jsem měla 87kg, dnes po roce a půl mám 67kg, aktivně jsem začala i cvičit a jídlo je můj životní styl.. ano, mám své dny, kdy se přejídám a stále s tím bojuji, ale když vidím, co už mám za sebou, tak mě to žene dál. 

Zuzana 26 let (- 16 Kg)

Ve 22 letech jsem žila stylem, všechno okolo, jen já nic. Byla jsem bez energie, moje pleť byla příšerná a moje sebevědomí.....škoda mluvit. Dopracovala jsem se až na 69 kg, 37% tuku a metabolický věk 37 let. Obrátila jsem se na odborníka přes zdravou výživu a začaly se dít opravdu změny. Dnes mám jen 53,5 kg, tuky na 23% a metabolicky je mi 13!!! Energie mám na rozdávání a cítím se úžasně.


Jitka 58 let (- 15 Kg)

Léta jsem měla nadváhu. Určitě to znáte take, práce, děti, domáctnost a na sebe nemáte čas. A kila přibívala. Před rokem mě čekala operace kyčle a musela jsem razantně něco změnit. Svěřila jsem se do rukou paní Hanky a to bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala. Kila šla dolu díky výživě, kterou jsem začala jíst. Po operaci bylo mé hojení o hodně rychlejší, než ostatních pacientek semnou na pokoji. Opět za to můžu poděkovat výživě. Do operace jsem snížila 15 kg, ale baví mě to, chutná take, tak pokračuji dál. Ještě to není úplně dokonalé.


Věra 1972 (-35 Kg)

Na začátku - Nesnídala jsem. Jedla jsem jen nárazově a skoro pořád jsem byla unavená, bolavá.....Trpěla jsem na migrény, bolesti páteře a dopracovala jsem se až k antidepresivům.

Dnes - Ze 127 kg jsem na 92 kg ( -35kg)

Cítím se skvěle, mám fůru energie, netrpím ani megrénou a ani páteř už mě nebolí. Naučila jsem se jíst i pít pravidelně a hlavně přemýšlím nad hodnotou jídla.

Jsem dnes šťastný - spokojený a hlavně zdravý člověk. A to je to nej, co můžu chtít!!! Recenze - K zdravému životnímu stylu jsem se dostala díky paní Němcové. Po opravdu dlouhém váhání "mám- nemám" jsem se rozhodla ji navštívit a od té doby se mi začal měnit život jen k tomu lepšímu. A stále pokračuji. Můj život a zdraví za to stojí. Paní Němcová, moc děkuji.


Míša (- 35 Kg)

 Ahoj, jmenuji se Míša, a mi 43 let

Jsem epileptic a než jsem se přidala k Hance Němcové, měla jsem velkou nadváhu 113 kg. Byla jsem •frustrovaná •bez nálady •bez energie •vysoký vnitřní tuk •velké problémy s menstruaci, neměla jsem jí 3 roky, a když byla, měla jsem velké křeče •náběh na cukrovku •silná alergie na pyl. 

V dubnu 2021 jsem se pustila do programu na úpravu hmotnosti. Byla to má záchrana, protože už jsem byla opravdu zoufalá. Maratónem to všechno začalo - můj nový zdravý životní styl. Začala jsem úžasnými snídaněmi, které báječně chutnají a dávají mi pocit plnosti a dostatek energie. Důsledek těchto úžasných snídaní je •hodně energie •pravidelná menstruace, žádná bolest •snížený vnitřní tuk •žádná alergie

Začala jsem přidávat víc výrobků a krásně se mi tělo srovnalo. •pravidelný pitný režim •cvičení •správné živiny. Doktoři měli ze mě radost, že jsem se vydala správnou cestou, dokonce ani záchvaty už nemám, ale léky musím jíst, sražená krev v mozku nevymizí, ale můžu žít na plno. Zhubla jsem nádherných 35 kg a ubrala přes 70 cm po obvodech,

Sny se plní !!! Vážím 78 kg !!! Za rok 35kg J !!!


A dalších více než 300 spokojených, nyní zdravě žijících, klientů (přátel), kteří shodily kila navíc a cítí se skvěle.


Vystihuje vás některá z našich postaviček? Klikněte si na ni . . .