Je to určitě drahé

Vypadá to, že poradce a pomoc nehledáte poprvé. To bude zřejmě důvod, že už víte, jak vám kde kdo prodává své služby a sáčky atd. U mě to je ale malinko jinak. Své poradenské služby a konzultace poskytuji zcela zdarma. Zdarma vás také naučím jak správně nakupovat, vařit a co všechno je při tom potřeba znát a dodržet. Takže skutečná cena je v podstatě stejná. Vy totiž nadále budete nakupovat ve svých oblíbených obchodech, jen si tam budete vybírat jiné potraviny a některé zase naopak už nakupovat nebudete. Pokud vás stravování v týdnu vyšlo na tisíc korun, pak nadále budete nakupovat za tisíc korun týdně.  Jakmile se od vás dozvím všechny potřebné informace, zdarma vám sestavím stravovací a pohybový plán. Vše samozřejmě s ohledem na vaše časová, případně zdravotní omezení. Vše vám předám telefonicky nebo elektronicky a pak už jen pomáhám k vašim cílům. Každý takto sestavený plán je občasně potřeba inovovat a nadále je potřeba hlídat nejen to, že jej dodržujete, ale že vaše tělo má vše co potřebuje, v míře, kterou potřebuje a že je vám celkově dobře. Zkrátka taková kamarádská úroveň komunikace a spolupráce.

A na čem tedy vydělávám? - moudrá otázka.

U mých klientů se často stane, že chtějí nějaké ty lepší potraviny a doplňky. No a to je to, co by vás to případně stálo. Na tom totiž vydělávám. Povinost si ale takové věci kupovat, samozřejmě nemáte. Já jen vím, že člověk, který o sebe nedbá, by si nikdy nic takového nekoupil a tak se starám a pomáhám lidem, aby o sebe dbali.

Se mnou máte jistotu, že vaše postava a životní styl budou na té nejlepší úrovni, což v celku krátké době jistě sám(sama) poznáte. Neváhejte tedy více a klikněte na tlačítko níže . . . .