Výživové poradenství

Výživový poradce a odborník na výživu - Hana Němcová.

Více než 300 spokojených lidí, kteří dosáhli svých cílů.


Zajišťuji osobní vedení k dosažení vašich cílů

Já dnes
Já dnes

Každý s kým pracuji, je absolutně spokojený.

Jmenuji se Hana Němcová a výživovým poradenstvím se zabývám už od roku 2009. Pracuji lokálně i na dálku a naučím vás jak zlepšit vaše stravovací návyky, nehladovět a přesto se cítit lépe.

Před lety jsem sama hledala něco, co by pomohlo mě. Bylo mi 44 a necítila jsem se vůbec dobře. Nikdy jsem si nepřipouštěla, že bych měla nadváhu. Jen jsem věděla, že už to není takové, jako když mi bylo 20. Když ne každý den, tak určitě obden, jsem polykala prášky na bolení hlavy. Kamkoliv jsem šla, měla jsem je v kabelce. Ranní vstávání bylo utrpení a hned po práci, jsem si pravidelně aspoň na hodinku musela lehnout, abych pak mohla ještě fungovat v domácnosti. No a mé trávení na tom nebylo o nic lépe. Vyzkoušela jsem všechno možné, dokonce i různé čaje od bylinkářky. Byly odporné a stejně nepomohly. A takto bych mohla pokračovat dál.

Abyste viděli ten rozdíl, tak přidávám své fotky, jak jsem vypadala v roce 2009 a jaké je to dnes. Těch 8 kg jsem už nikdy nenabrala a kondičku mám skvělou. A to mi je dnes už o mnoho let více. A ano, začala jsem i sportovat.

V roce 2008, jsem našla stránku na výživové doplňky stravy a hlavně k vyváženému jídlu. Bylo velmi chutné a k mému překvapení, mě i zasytilo. Tak jsem začala poctivě každý den snídat tento koktejl a asi po 14 ti dnech jsem začala pociťovat, že je mi lépe, že ráno vstávám a už mi to nedělá takové potíže. A protože to bylo opravdu velmi chutné, jedla jsem to i k večeři. Asi po měsíci se mi začalo upravovat i trávení. A to byl pro mě opravdový zázrak. Po tolika letech a já mám konečně klid!!! Pomalu jsem přestala brát i tabletky na bolení hlavy, srovnal se mi nízký tlak, přestaly mi padat vlasy, nelámou se mi nehty, dokonce se mi i zlepšila pleť. A další překvapení na mě ještě čekalo. Tím, že jsem neřešila nadváhu, ale jen kondičku, tak jsem ani nesledovala svou váhu. Po třech měsících, jsem měla 8 kg dole.

Takto jsem vypadala dříve
Takto jsem vypadala dříve

I vy můžete dosáhnout toho co já. Není to těžké, ale nedokážete to sami. Zavolejte si o nezávaznou konzultaci a udělejte první krok. Třeba to nebude zároveň ten poslední, omezení nejsou téměř žádná. Hlavně žádné diety.

Osobní setkání není vždy nutné, pomohu vám i telefonicky a on-line.


Vystihuje vás některá z našich postaviček? Klikněte si na ni . . .