Odborník pro vás

Co udělat a kolik to bude stát.

Zaměřte se na úspěch

Pojďme společně uskutečnit vaše sny o skvělé postavě, kvalitnějším zdraví a zároveň i mít větsí radost ze života.

Jako skutečný odborník vám sestavím kompletní plán nejen stravování, ale celého dne. Chápu, že nemáte na starosti jen sebe, své tělo, své zdraví. V průběhu dne jsou mnohé povinnosti, které jsou nevyhnutelné a je potřeba s nimi počítat. Naučím vás co, jak a kdy nakupovat, jak připravovat jídla, kdy a kolik jíst. Ale hlavně, naučím vás takto žít. Znamená to, že nejen vy, ale celá vaše rodina se brzy dostane na stejnou cestu a tak kvalita života, zdraví a vše s tím spojené nebude vidět jen na vás, ale na celé vaší rodině. Běžná jídla, oslavy, večírky - nic z toho není překážkou. Pokud totiž člověk žije zdravě a kvalitně se stravuje, může si dát příležitostně v podstatě cokoli a v jakémkoli množství. I zde opět platí, nezkoušejte to sami. Porovnejte malby kutilů a odborníků, zde je to úplně stejné. Něco zvládnete, něco ne. Malba na zdi bez odborníka nebolí, ale hazardovat se svým zdravím, je přeci jen na pováženou.

A co vás s odborníkem čeká ?

Nejprve zjistíme, jak jste na tom zdravotně, po té si ucelíme váš běžný den, zjistíme jaké máte návyky, jak se stravujete, jak nakupujete, kolik měříte, vážíte, jaký je váš věk (také jaký je váš metabolický věk), kolik % tuku obsahuje vaše tělo a který druh je pro vás nejrizikovější a ještě mnoho dalších detailů. Po zjištění všech těchto údajů můžeme teprve spočítat, jaký je váš nutný denní kalorický příjem, kolik potřebujete denně bílkovin, vody, minerálů, vitamínů a zase spousty dalších věcí. Teprve na tomto základě můžeme společně vytvořit jídelníček na míru, který zajistí, že za den tělo dostane vše potřebné a stanovíme množství pro redukci nebo udržení tak, aby vaše tělo nechřadlo, ale aby se zlepšovalo. Žádné obecné pravdy zde neplatí, každý je individuál a každý má potřebné hodnoty jiné.


Osobní setkání není vždy nutné, pomohu vám i telefonicky a on-line.


Cena ? - žádná cena není. Za konzultace a vedení u mne nic neplatíte, to co vás to bude stát je tedy jen to, co si budete nakupovat. A nakupovat budete převážně kvalitní a zdravé potraviny, to vás totiž naučím. Po většinou to bude stát stejné peníze, jako jste za nákupy dávali doposud.


Vystihuje vás některá z našich postaviček? Klikněte si na ni . . .